партенко Продажков(Явор дачков)

Тук се реализира главната дискусионна дейност на потребителите на форума по всички важни въпроси на политиката, икономиката, обществените отношения у нас и в чужбина, както и дискусионни въпроси от дейността на Форума по преценка на управителните органи.

партенко Продажков(Явор дачков)

Мнениеот retlk » 06 Ное 2010, 12:39

Другарят Партенко Продажков(Явор Дачков) от сайта "Шепоти"("Гласове") след многократни постинги от моя страна, в които му обръщах внимание на непремерената злоба, лъжите, полуистините и манипулациите му по отношение на ДСБ, Костов, СК, СДС и М. Димитров най после ме удостои с вниманието си лично и ми зададе следните въпроси:

Нямате отговори на следните въпроси:
Защо Костов продаде Нефтохим на руснаците, а ШЕЛ бяха прогонени от сделката?

Защо продаде БГА Балкан за смешни пари на мошеник и то след като е бил предупреден от българските спецслужби?
Защо продаде Кремиковци за един лев, а след това в продължение на 10 години източваха този комбинат - значи не е струвал лев?
Защо продаде Булбанк без търг?
Защо държа абсолютния монопол на Мобилтел цели 3 години?
Защо продаде първата частна национална телевизия на ченгето Красимир Гергов?
Защо не тръгна с реформа на съдебната система, а назначи Филчев за главен прокурор?
Защо не потърси отговорност на нито един виновник за националната катастрофа от 1996г, както обещаваше на митингите пред Ал. Невски?
Защо скри досието на Първанов и на още хилади доносници, стотици от които бяха реактивирани по негово време?
Защо остави СИК, ВИС и останалите групировки да легализират бизнеса си?
Защо назначи Алексей Петров в НСС?
Защо увеличи лицензионните режими и засили бюрокрацията, която уби свободния бизнес?
Защо прие жена му да стане партиен секретар, а костовистите настървено питат до девето коляно дали някой е имал партиец в семейството?
Колкото до руските самолети - не сте осведомени! Русия никога не е имала интерес да каца на летището в Косово и да си отваря проблеми с американците. Костов просто им даде предлог, за да не защитят братския Милошевич. Ако искаха да отидат там, мислите ли, че Костов щеше да ги спре?
Костовистите са точно толкова глупави, колкото и комунистите. Не знам, кои са по-непочтени!
Моят отговор
05.11.2010 г. 20:38 ч.
имаме
имаме, но и вие ги знаето, ама не ви огърват. Днес лъснахте ли ботушите на Трактора? Колко ви преведе? Имате ли покана за 11.11.? Докога ще сте на издръжка на Трактора, или вече минахте направо към Гоце, но то е едно и също?

Не е лошо и други привършеници на СК да се включат в коментарите на дивотиите на най-после излезналия наяве слуга на Гоце и неговият нов проект.
retlk

Re: партенко Продажков(Явор дачков)

Мнениеот Николина Манчева » 13 Дек 2010, 23:29

;)
По К1 започна предаване ЕКИП 5.
Днес водещ бе Милен Цветков.
Една от темите бе "Скандалите през годината в държавата".
Изредиха се много скандали:за фалшиви дипломи; кандидати за евро комисар; безобразно отношение към култура,здравеопазване,наука; злоупотреба с власт; конфликт на интереси; Найо Тицин пък каза,че най-скандалното е,че ни заливат скандалите. Имаше и анкета сред журналисти и др.анализатори.
Според Явор Дачков,знаете ли кой е най-големият скандал през годината? Досещате ли се вече? Може би някои познаха
това е ПОВЕДЕНИЕТО НА СИНЯТА КОАЛИЦИЯ към ГЕРБ и НЕГОВОТО УПРАВЛЕНИЕ и НАЙ - ВЕЧЕ ДЕЙСТВИЯТА на ИВАН КОСТОВ.
Цветков попита Тицин как ще коментира това, Найо даде най-добрия отговор според мен - усмихна се и каза "няма какво да се коментира".
А аз се питам,защо Дачков не посочи своето поведение /на подлога/ ,като едно от най-скандалните неща през годината?
:clapping:
Николина Манчева

Назад към Дискусионен клуб