в БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Тук се оповестяват настъпили или предстоящи събития от обществено-политическия живот у нас и такива от чужбина, които касаят България и българите

Re: в БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Мнениеот gnome » 04 Дек 2008, 13:53

Галина Даковска написа: Непростимо е българин да пише неграмотно. .

Здравейте Галина :)
Не говори така, че ще ни накараш само да четем :blush: :hihi:
Аватар
gnome

Мнениеот Аспарух Танков » 04 Дек 2008, 16:35

Краси написа
Относно медийното присъствие на ДСБ беше направен извода, че в последно време имаме значително медийно присъствие и не можем да се оплачем в това отношение. Не знам какви бяха основанията за този извод. Не бяха предоставени. На базата на някакви социологически проучвания пък беше направен извода за нарастване на електоралната подкрепа на ДСБ. И беше поставено за цел електоралната подкрепа да стигне като ръст засиленото медийно присъствие
.
Краси, ако появата на г-н И. Костов веднаж седмично по време на сутришният блок в някоя от телевизиите го намираш за засилено медийно присъствие, в сравнение с изминалите три години това наистина е така.
Но дали е достатъчно само неговото участие на тези трибуни? В НР , ще се намерят поне още десетина човека които трябва да се разшетат и помагат в това отношение, а не да оставят всичко на плещите на лидера си!
А що се касае до острият тон на съобщението ми, като поОбщуваме известно време, ще се увериш че по скоро съм сговорчив човек, отколкото РЪБоват. :hihi: :good:
Начетеният дръвник е най досадната разновидност на глупака.
Дж. Тейлър
Аватар
Аспарух Танков

Мнениеот Краси » 04 Дек 2008, 17:43

Не си ме разбрал. Не съм казвал подобно нещо. Цитирах казаното от Иван Костов по памет. И в неговото изказване имаше застъпена тази теза. Няма значение дали аз ти или някой друг твърди едно или друго. Просто това беше един пункт от от изказването. И то ключов пункт. Върху този пункт се простираха последващи съждения и хипотези, предвиждания и очаквания. Тоест това нещо е фундаментално за предстоящата кампания.
Аспарух Танков написа:
Краси написа
Относно медийното присъствие на ДСБ беше направен извода, че в последно време имаме значително медийно присъствие и не можем да се оплачем в това отношение. Не знам какви бяха основанията за този извод. Не бяха предоставени. На базата на някакви социологически проучвания пък беше направен извода за нарастване на електоралната подкрепа на ДСБ. И беше поставено за цел електоралната подкрепа да стигне като ръст засиленото медийно присъствие
.
Краси, ако появата на г-н И. Костов веднаж седмично по време на сутришният блок в някоя от телевизиите го намираш за засилено медийно присъствие, в сравнение с изминалите три години това наистина е така.
Но дали е достатъчно само неговото участие на тези трибуни? В НР , ще се намерят поне още десетина човека които трябва да се разшетат и помагат в това отношение, а не да оставят всичко на плещите на лидера си!
А що се касае до острият тон на съобщението ми, като поОбщуваме известно време, ще се увериш че по скоро съм сговорчив човек, отколкото РЪБоват. :hihi: :good:
Краси

Мнениеот Галина Даковска » 04 Дек 2008, 21:37

gnome написа:
Галина Даковска написа: Непростимо е българин да пише неграмотно. .

Здравейте Галина :)
Не говори така, че ще ни накараш само да четем :blush: :hihi:

Ееееее, айде сега пък и ти! Хубава работа! Теб отдавна те познавам, не съм забелязала неграмотности в писанията ти, заклевам се! :amen:
И какво е това "здравейте, Галина" - не ща да си говорим на Вие!!! :shock:
Аватар
Галина Даковска

Мнениеот gnome » 05 Дек 2008, 09:20

Галина Даковска написа:И какво е това "здравейте, Галина" - не ща да си говорим на Вие!!! :shock:

:D Извинявай! не бях сигурен, че си ти бре Галя. Помислих си, че някой е намерил снимката ти в някое модно списание и се е нагиздил с нея. Има и такива...манипулатори :P
Аватар
gnome

Мнениеот elenabel2002 » 05 Дек 2008, 12:00

gnome,здравей :D
Като гледам "твоята снимка" си мисля как да обогатя представата на СВОБОДЕН .Той ми написа ,че съм седяла на два стола/страхува се да не падна,че много боляло/ ,а не знае ,че столът ми е въртящ се -не точно като този дето си сложил вместо "снимката" си ,но незнам защо не му го показваш там ,та белким сам се справи -да погледне по-добре ,че иначе ако му го напиша Ангел пак ще заключи посвоему:"Омерта."Тези дон-ове там нещо кръвта им заговаря :D Скоро няма да отговарям нито на Ники,който ме изпроводи със заповед ,дори:да затворя вратата,че му духало, демек студено му било -сякаш не вижда ,че при Ангел е жега-28 градуса през декември :D Ама те явно се правят на такива каквито не са-и какво като е координатор и бил включен в ЩАБ дори.Освен това вижда се,че много много не се вълнуват от нашия форум и особено от ненормалници дето искали да гласуват по време на избори ,които представяш ли си :D национализирали нещо,което било тяхна собственост ,което си е ЛЪЖА/както го е написал -пак Ангел/Мира ме посъветва да не им отговарям ,но не виждаш ли какво ни се пише :D Вероятно е добре ,човек да помълчи -всеки се ражда сам и сам умира ,но смисълът на общуването не е ли в това :да останем себе си ,дори и да не знаем ,че "Особено изглежда нашето положение на тази земя.Всеки от нас се появява тук не по собствено желание и без да е молил за кратък престой,без да знае защо и за какво,във всекидневния живот ние само чувстваме,че човек е тук заради другите,заради тези които обича и много други свързани с него човешки същества."
и още:"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Поздрави ! :D
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Васил Караиванов » 05 Дек 2008, 15:07

elenabel2002
"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

:good:

Напълно съгласен! Поздрави!
Васил Караиванов

Мнениеот Краси » 05 Дек 2008, 15:22

За пълнота има и един трети начин: като изобщо не мислиш. И този начин е доста популярен. А и по- лесен.
"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса. Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Краси

Мнениеот Стоян Чонев » 11 Дек 2008, 00:20

Аватар
Стоян Чонев

Мнениеот Admin » 11 Дек 2008, 09:56

Стоян Чонев написа:http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewonline.php

Когато служители са недоволни понякога не се тревожа, но има случаи, когато съм сериозно притеснен. Не ме е грижа например, дали някой ниско платен работник в МакДоналд плюе в сандвича ми. Хапвам си го и даже с плюнка да е - вкусен ми е.
Но съм сериозно притеснен от мисълта, че хора на чиито плещи е стоварена такава отговорност и към чиято работа (когато се наложи) има такива огромни (сравними с тези на лекарите) изисквания, са недоволни. Не че други професии са по-малко важни, но от адекватната и всеотдайна намеса лекари и полицаи зависят човешки животи - може би утре и моят!
Аватар
Admin
Администратор

ПредишнаСледваща

Назад към Новини