ПРАЗНИЦИ

Тук се оповестяват настъпили или предстоящи събития от обществено-политическия живот у нас и такива от чужбина, които касаят България и българите

Re: ПРАЗНИЦИ

Мнениеот Галина Даковска » 17 Сеп 2009, 16:15

Нека да е честит Именния ден на най-самоотверженият привърженик и разпространител на Синята идея!
Бъди ни жив и здрав, мили Любо и все така с бодър дух, неуморим и неумолим :grin: ! Целувки (няма целуващ емотикон тук за жалост или поне аз не го откривам)
Аватар
Галина Даковска

Мнениеот Любомир Вучков » 17 Сеп 2009, 17:53

Галина Даковска написа:Нека да е честит Именния ден на най-самоотверженият привърженик и разпространител на Синята идея!
Бъди ни жив и здрав, мили Любо и все така с бодър дух, неуморим и неумолим :grin: ! Целувки (няма целуващ емотикон тук за жалост или поне аз не го откривам)

Благодаря, Галя, Благодаря на всички приятели, които са се сетили или ще се сетят за мен!
Е, това "най-най" нещо не пасва на моята скромна природа, но в такъв ден съм склонен да приема всякакви хвалебствия! Все пак е по-добре, че не ме прибавяте като пета бройка в четворката мъченици: Вяра, Надежда, Любов и майка им София!
Изображение
ИВАНЕ, ЗАЩО ТОГАВА НЕ МИ ПОВЯРВА, ЧЕ ДСБ ЗАГИВА?
А СЕГА СИ ПРАВ, ЧЕ ДЕМОКРАЦИЯТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ АПЛОДИРА, ТЯ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАЩИЩАВА!
!
Аватар
Любомир Вучков

Мнениеот elenabel2002 » 17 Сеп 2009, 18:59

ЧИД , на Любо :) и на Надежда Михайлова !!!
Здраве и радост -от все сърце,пожелавам на всички ,послучай празника!!! :yahoo:
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Николина Манчева » 01 Ное 2009, 10:16

;) ЧЕСТИТ ПРАЗНИК
НА ВСЕКИ ,
КОЙТО СЕ ЧУВСТВА БУДИТЕЛ !

Аз празнувам - за вас не знам :tease:
Николина Манчева

Мнениеот Васил Караиванов » 01 Ное 2009, 11:38

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всеки, който чувства, че макар и малко, прави нещо за да я бъде тази страна. Всеки в областа, в която работи. Не нужно да пишеш книги или да сееш култура, има си хора и за това. Достатъчно е да внасяш свяст в съзнанието на хората, с думи прости, да будиш заспалата съвест на хората, това малко ли е?.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички българи, и никога да не забравят, че са такива. И да отстояват българщината. Това е важното.
Васил Караиванов

Мнениеот Admin » 01 Ное 2009, 12:22

Васил Караиванов написа:Достатъчно е да внасяш свяст в съзнанието на хората, с думи прости, да будиш заспалата съвест на хората, това малко ли е?

Честит празник на всички БУДИТЕЛИ и на всички съфорумници! Бъдете здрави, щастливи и неуморни!
Аватар
Admin
Администратор

Мнениеот Иван Кованджиев » 01 Ное 2009, 12:33

Честит празник, съфорумци! Нашата мисия е във форума и извън него също е будителска. :clapping:
Аватар
Иван Кованджиев

Мнениеот elenabel2002 » 01 Ное 2009, 14:24

Послучай ПРАЗНИКА НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ :) изпращам ви ОТ- Уилям Фокнър - "Селцето", "Градът"-ето това ,което и на мен ми харесва и с пожелание за ЗДРАВЕ И УСПЕХИ НА ВСИЧКИ ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА НАШИЯ ФОРУМ :) :) :)

"Това ми хареса особено много:
Да, жените изобщо не се нуждаят от ум, освен само за разговор, за социални контакти. Бях срещал такива, които притежаваха и чар, и такт, но не и ум. Защото имат ли вземане-даване с мъже, човешки същества, едничкото, което им трябва, е инстинкт, интуицията, преди да се е притъпила и смачкала, и безкрайната способност да се привързват, несмущавани и необърквани от хладния морал и още по-хладните норми."
Обичам ви! :)
Аватар
elenabel2002

Мнениеот miranda54 » 01 Ное 2009, 20:15

Честит празник на народните Будители! И благодаря за поздравите!
miranda54

Мнениеот miranda54 » 06 Дек 2009, 18:59

Честит имен ден на всички форумци и приятели на форума с името Никола, Николина и производни....
Специални поздрави за една от най-активните форумки Николина Манчева! Преди всичко - бъди здрава! И бъди щастлива в България!
miranda54

ПредишнаСледваща

Назад към Новини