Ха, добре ни дошъл Кошлук;Обединение да, на всяка цена ,НЕ.

Тук се дава възможност за изразяване на алтернативни позиции на позициите на ПП ДСБ, представени от опоненти и политически противници по тяхна инициатива или при покана. Всяка алтернативна позиция се придружава от рецензия, коментар или становище поне от един потребител - член или регистриран симпатизант на ПП ДСБ. С изричното съгласие на автори и редакции могат да бъдат препечатвани материали на журналисти, политолози, социолози при изразена от тях готовност да бъдат подложени на критики и с гаранцията да им бъда дадено право на отговор. В дебатите могат да участват всички регистрирани като потребители членове на ИС

Re: Ха, добре ни дошъл Кошлук;Обединение да, на всяка цена ,НЕ.

Мнениеот polovrag » 29 Мар 2009, 21:24

Николина Манчева написа:;) Може би разликата между мен и Вас е тази, че аз вярвам ,че политиците на които симпатизирам,ще преценят правилно ситуацията, знаят кое е допустимо за момента и няма да ме разочароват. Докато Вие нямате тази вътрешна убеденост.
:good:

- Госпожо Манчева ,едно от най ирационалните човешки чувства е вярата ,както и любовта разбира се. Затова когато заместим вътрешната убеденост( ,която според мен се формира от разума ),с вяра се превръщаме в зомби.

Точно моята силна вътрешна убеденост ,че Янетта са изключително вредни ,като присъствие в дясното пространство. И ще нанесът непоправими вреди на така трудно осъщественото обединение между СДС и ДСБ ,ме кара да изказвам такова мнение. :)
Когато фактите говорят ,само болшевиките не мълчат.
polovrag

Мнениеот Николина Манчева » 29 Мар 2009, 23:33

;) Привет приятелю! Незнам името ти,а това,което се изписва не ми допада. Но днес се получи така,че аз пускам мненията ти и веднага след това отговарям - та затова си позволих да мина на ти :hihi: . За последно днес ще споделя мнението си : Да,част от вътрешната убеденост и според мен се формира от разума,но необходимо е сърце и душа. А когато тези неща са на лице и липсва фанатизмът,мисля че неможем да бъдем зомбирани. Това е мое мнение и мисля,че не е мнение на едно зомби :tease:
Николина Манчева

Мнениеот elenabel2002 » 30 Мар 2009, 11:37

Пухи,съвсем скоро ще ти отговоря подобаващо -страшното е,че Демократъ както и други тук не се страхуват от нищо т.е. безстаршни защитници на зомбита, се явяват :hihi:
Аватар
elenabel2002

Мнениеот elenabel2002 » 30 Мар 2009, 12:05

Пухи,само заради това :"...
потърси друг топик за есето с такова настроение, защото в друг форум, би могло някой да го приеме като спам! ":cray: струва си да напиша моето сърдечно:БЛАГОДАРЯ! :yahoo: Обичам те,приятелю- не за друго ,а защото зная :толкова е просто и истинско -написано е в книгата на живота ,но библейските писания са затова:да ги тълкуваме и в този смисъл мисля,че ти си доста широко скроен и вероятно затова разбираш другите хора -правилно! :P
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Аспарух Танков » 30 Мар 2009, 20:01

elenabel2002 написа:Пухи,съвсем скоро ще ти отговоря подобаващо -страшното е,че Демократъ както и други тук не се страхуват от нищо т.е. безстаршни защитници на зомбита, се явяват :hihi:
Ох Боже! Зомбито, поне така, каквато е представата ни за това несъществуващо измислено нещо, по никакъв начин не се нуждае от защита!
Още по-малко пък, тези които ги "припознаваме" като такива.
А персонажи от сорта на т.н. "демократ",
се явяват хорица с прекалено изявен КОМПЛЕКС за М Н О Г О Ц Е Н Н О С Т!
Тях ще срещнеш и пред кабинета на личният лекар и в трамвая и на опашката пред плод и зеленчук.........
Това са фрустрати! Хора с невероятни претенции към обществото и съответно минимално покритие на възможности да принесат за това, за което претиндират!
Прослойката обхващата т.н. зомбита е с широк диапазон от професии и образования! Така, че пъстротата ги прави различими най вече по изявите им на улицата, електронните медии---> форуми и блогове, кафенета, и кръчми......изобщо жаждата им за обществено признание и "всеобща значимост" е издигнала егото им по високо от "александрииският обелиск" ! :tease:
Начетеният дръвник е най досадната разновидност на глупака.
Дж. Тейлър
Аватар
Аспарух Танков

Мнениеот Аспарух Танков » 30 Мар 2009, 20:05

elenabel2002 написа:Пухи,само заради това :"...
потърси друг топик за есето с такова настроение, защото в друг форум, би могло някой да го приеме като спам! ":cray: струва си да напиша моето сърдечно:БЛАГОДАРЯ! :yahoo: Обичам те,приятелю- не за друго ,а защото зная :толкова е просто и истинско -написано е в книгата на живота ,но библейските писания са затова:да ги тълкуваме и в този смисъл мисля,че ти си доста широко скроен и вероятно затова разбираш другите хора -правилно! :P
:blush: :blush: :blush: Изображение
Начетеният дръвник е най досадната разновидност на глупака.
Дж. Тейлър
Аватар
Аспарух Танков

Мнениеот Краси » 01 Апр 2009, 13:26

Знам, че писах по въпроса и на друго място, но и тук ще го напиша. Казвате обединение на всяка цена а? Но я си спомнете припомнете си само виденовата зима. Тогава икономиката се задъхваше тогава нямаше нищо по магазините беше глад студ и скърцане със зъби. Тогава господина къде е бил и какво е правил а? Как стесе чуствали когато за дни парите, с които можехте да си купите нещо станаха просто амбалажна хартия а? И какво стана след това? Дойде управлението на ОДС и върна всичко по местата. Хем в съседство се водеше война. Спомняте ли си как беше въведен валутния борд, а България започна преговори за членство в НАТО и в ЕС? На фона на всичко това вие изглеждате смешни. 2001 дойде царо и последваха 8 години лош късмет. Преди 4 години дойдоха комунистите и последва спиране на парите от еврофондовете и криза преди световната финансова криза. Е ако вие не искате отново да бъдем извадени от кризата, то аз искам.
Краси

Мнениеот Краси » 01 Апр 2009, 13:39

А и коалицията си има цена. Не е като да няма. Цената е условията на които всеки желаещ да е част от коалицията трябва да отговаря. И не само.
Краси

Мнениеот Краси » 01 Апр 2009, 13:43

Нещата в България са назрели. Тези избори ще се играе сини срещу червени и червените ще получат червен картон.
Краси

Мнениеот Николина Манчева » 12 Юли 2009, 15:06

;) Задочните разговори,които сме водили тук,ми дават основание да продължа да споделям мнението си за принципните коалиции и безпринципните действия на политици.
В задочните разговори,аз казвах,че вярвам на политиците на които съм се доверила - смея да твърдя,че не съм се излъгала. Мисля, много хора ще си признаят, че СИНЯТА КОАЛИЦИЯ не е безпринципна. Там,където хората вярват в СИНЯТА ИДЕЯ безкористно, структурите на двете основни партии се сработиха и резултатите са налице /например в моя избирателен район/. Както казва Мартин Димитров : "Силни сме заедно и вървим напред."
Защо никой,никъде из медийното пространство, не повдига въпроса за МЮРЕТО МИГЛЕНА КУНЕВА ? Ако подобна манипулация бе извършена от Костов или СИНЯТА КОАЛИЦИЯ , щяха да го повтарят по сто пъти само за един час. Повод да споделя това ми даде наглото и поведение днес по една телевизия. Такава арогантност от нея и водещата скоро не бях виждала. Най-успялата българка-политик,можеща да бъде проект за бъдещ премиер или президент.Изкара се незаменим специалист по евровъпросите-можеща,знаеща ,ценена в Европарламента. Когато в един форум призовах да помислят,преди да гласуват за Миглена Кунева,като посочих 2-3 причини против,повечето казаха,че тези неща нямат значение. Питам се,дали тези хора сега се замислят,почтено ли е това,което направи комисар Кунева с тяхното доверие? И понеже не си отварят очите,ушите и разума се юрнаха да гласуват за нея. Това е колективно дело,а не само нейна идея. Всичко ,което се случва сега се знаеше предварително, но имайки предвит цензурата в медиите,много хора не се усетиха. Усещят ли се те сега ,как се изгавриха с тях? Това е техният наложен нов,царски морал в политиката. Благодаря,аз си предпочитам по-стария,защитаващ наистина СИНЯТА ИДЕЯ.
Николина Манчева

ПредишнаСледваща

Назад към Дебати