След дълги години...

Тук се дава възможност за изразяване на алтернативни позиции на позициите на ПП ДСБ, представени от опоненти и политически противници по тяхна инициатива или при покана. Всяка алтернативна позиция се придружава от рецензия, коментар или становище поне от един потребител - член или регистриран симпатизант на ПП ДСБ. С изричното съгласие на автори и редакции могат да бъдат препечатвани материали на журналисти, политолози, социолози при изразена от тях готовност да бъдат подложени на критики и с гаранцията да им бъда дадено право на отговор. В дебатите могат да участват всички регистрирани като потребители членове на ИС

След дълги години...

Мнениеот Краси » 02 Авг 2018, 14:16

След дълги години в които се нагледах на какво ли не в нашата партия ДСБ, а и не само след едно плачевно участие в управлението на нас заедно с Бойко Борисов и гледайки какво се случва в нашата мила родина и не само Реших: отказвам се от активната политика. Не е за мен. Мисля, че политиката като такава не заслужава повече моето внимание. Все пак има и други неща с които да се занимава човек. Не мисля да си губя повече времето с тази глупава кауза. Не. И се убедих сам себе си, че няма партия нито обединение нито каквото и да било чудо което като влезе във властта да не се поквари. Така, че каквото било било. Не си струва да си хаби нервите човек за която и да било политическа сила пък било то и най- дясната и най- хубавата. Видях за какво става въпрос. И съм крайно разочарован изобщо от политиката. Никъде няма да ходя нищо няма да правя. Ще си живея живота, а това че управляващете не струват го знам, но не смятам че ще го променим по някакъв начин. Време е да погледнем реално на нещата. След години на самозаблуда и заблуда за мен всичко е ясно. Няма да ви спра да се занимавате с политика, но няма да ви и подкрепям. Оттеглям се от политиката.
Краси

Re: След дълги години...

Мнениеот Любомир Вучков » 02 Авг 2018, 14:29

Имаш, Краси, основание, да си разочарован! Но не от политиката, не от партията ДСБ, не от Синята кауза. Имаш право да се разочароваш от тия, които подмениха Синята кауза, които унищожиха ДСБ до степен на едноклетъчно, втъкано в някакви измислени коалиции.
Все пак има светлина в тунела! Една светулка е и тоя Форум, кой знае защо все още носещ името на Привърженици на ДСБ (ама това е работа на админа!)
Все пак приеми като стар боен другар съвет от мен:
За добре дошъл отново в тоя Форум пожелание да попрочетеш някои от последните неща! Пък и да понапишеш нещо - ама не в мрачни краски, а позитивно!
И още едно пожелание:
Във Фейсбук имаме група ДЕСНИТЕ СИЛИ НА БЪЛГАРИЯ. Виж как звучи в абревиатура! И дай заявка за членство!
Ти си ни необходим!
На прав път сме! Поеми своята отговорност по тоя път!
Изображение
ИВАНЕ, ЗАЩО ТОГАВА НЕ МИ ПОВЯРВА, ЧЕ ДСБ ЗАГИВА?
А СЕГА СИ ПРАВ, ЧЕ ДЕМОКРАЦИЯТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ АПЛОДИРА, ТЯ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАЩИЩАВА!
!
Аватар
Любомир Вучков

Мнениеот Краси » 02 Авг 2018, 14:36

То това не е точно негативизъм, а по- скоро позиция. Да знам, че е хубаво да прочета това и онова. И да много работи може, но няма. Що се отнася до фейсбука стигат ми групите даже са ми много.
Краси

Мнениеот Николина Манчева » 04 Авг 2018, 17:42

;)
Да знаете колко хубаво ми стана като видях Краси !

Щом като се е сетил за този стар Форум,значи упоритостта ни си е заслужавала.

Да,нашата упоритост - на Админа,Любо и моята.

Сега се сещам -

АМА НИЕ ИМАМЕ ЮБИЛЕЙ

2008 г

Тогава под ръководството на Радан ни закриха стария форум и ни прогоноха от другия.

Техният отдавна не съществува,а ние сме още тук.
Едни от най-борбените привърженици на Костов,не се притесняващи да се наричат Костовисти.

Много малко хора ни повярваха,че Радан и групата му дълго и многократно подготвяха вътрешния преврат,
докато най-накрая с помощта на кукувицата и нейните привърженици успяха. :(

От това загуби най-много България.

Да е здрав Костов и дано да вярва,че все още има изключително искрени и верни последователи .

:clapping:
Николина Манчева

Назад към Дебати