ПРАЗНИЦИ

Тук се оповестяват настъпили или предстоящи събития от обществено-политическия живот у нас и такива от чужбина, които касаят България и българите

Re: ПРАЗНИЦИ

Мнениеот Николина Манчева » 07 Авг 2009, 10:50

;) Днес, нашия ИВО, има рожден ден !

ЖИВ И ЗДРАВ БЪДИ ! МНОГО ЛЮБОВ В ТЕБ И ОКОЛО ТЕБ !

:yahoo: :rotfl: :tease:
Николина Манчева

Мнениеот miranda54 » 07 Авг 2009, 14:03

Честит рожден ден на нашия Ивчо!!!!Много здраве, щастие и успехи - от все сърце!
miranda54

ПРАЗНИЦИ

Мнениеот Любомир Вучков » 04 Сеп 2009, 11:08

Честит рожден ден на нашия съфорумец МОМЧИЛ КОСТОВ ! Разрешава му се да почерпи виртуално, може и реално, а най-вече - с по-честото си присъствие във Форума! :write:
Изображение
ИВАНЕ, ЗАЩО ТОГАВА НЕ МИ ПОВЯРВА, ЧЕ ДСБ ЗАГИВА?
А СЕГА СИ ПРАВ, ЧЕ ДЕМОКРАЦИЯТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ АПЛОДИРА, ТЯ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАЩИЩАВА!
!
Аватар
Любомир Вучков

Мнениеот Николина Манчева » 04 Сеп 2009, 12:25

;) :yahoo: На МОМЧИЛ честито и от мен !

Желая му много здраве и любов - любов към себе си и към всичко ,което го заобикаля!
Само веднъж е писал при нас,но е запомнящо .
Бъди щастлив !
:tease:
Николина Манчева

Мнениеот Васил Караиванов » 04 Сеп 2009, 12:45

Любомир Вучков написа:Честит рожден ден на нашия съфорумец МОМЧИЛ КОСТОВ ! Разрешава му се да почерпи виртуално, може и реално, а най-вече - с по-честото си присъствие във Форума! :write:

Да е жив и здрав и дано цифрата на десетиците е по - малка от цифрата на единиците!
Васил Караиванов

Мнениеот Николина Манчева » 07 Сеп 2009, 00:56

;) Винаги съм казвала,че за мен 24 май и 6 септември са най-хубавите български празници. В тези дни, аз окачвам българското знаме на терасата си.Тази година ,на 06.09. нямах такава нагласа. Моето АЗ не искаше да празнува. Мислех си за онези хора,които като мен са се лишили от нещо,за да сбъднат една своя мечта - да излязат извън пределите на Родината си,да се повозят на корабче,да почувстват свободата си. Те са съвсем обикновени хора - не са ВИП манекенки,моделки,футболисти,съмнителни бизнесмени. За тях,психологът,който прудружава оцелелите, казва,че се възхищава на тяхното достойнство с което преживяват ужаса.Такива като тях, са основната част на населението,което изнася на гърба си този мъчителен преход.Наистина е крайно време да се спре с популизма и да се обърне внимание на такива обикновени , нехленчещи и с достойнство хора . Заради тях си струва да им помагаме да не вярват ,че някой с магическа пръчка ще оправи нещата,а трябва да се спазват правилата и законите; да има контрол и над такива фирми,които носят отговорност за човешкия живот.
Споделяйки това,исках да почетем тези хора,които са едни от нас!
Николина Манчева

Мнениеот Иван Кованджиев » 07 Сеп 2009, 08:01

Трагедията в Охридското езеро ни накара за пореден път да се замислим главно върху две неща: за старите транспортни средства, които страдат от умора на материала, както се изрази един специалист по транспортни катастрофи и за човешкото нехайство и алчност за пари.Слаб контрол или липса на такъв от съответните органи.И корупцията.Тази сутрин показаха по телевизията снимка на корабчето "Илинден", отрупано с пасажери, потънало над ватерлинията.Какъв е този капитан, не вижда ли това? Не му ли минава през ума, че вози живи хора? Аз вчера пътувах с туристическия хор с влака за Стара Загора и през цялото време стоях на тръни, дали няма тия стари, скърцащи и капещи от всякъде вагони да ни захвърлят някъде из пропастите на Стара планина, особено из нанадолнищата, където скоростта се увеличаваше.А инфраструктурата около жп линията - изоставени и полуразрушени постройки, буренясало, ръждясало, изобщо тъжна картина.Нямало пари, затова било така.Но не е така - парите на данъкоплатеца са отишли за безсмисленото изграждане на китайската стена от луксозни хотели по черноморския бряг и планинските курорти от държавната червена мафия.
Аватар
Иван Кованджиев

Мнениеот elenabel2002 » 07 Сеп 2009, 10:21

Иване,приятелю -виж ,темата е друга и днес можем само да помълчим ,да сме съпричастни на мъката на семействата на загиналите и разбира се ,без да отлагаме раговорът ,който напира в нас да споделим в друга тема именно : загрижеността си за нашето настояще в името на по-доброто бъдеще на децата на България-да се опитаме да преоткрием автентичния замах ,който носим у себе си и да победим изостаналостта.Мисля,че злото ,което ни преследва всъщност е по-скоро- отсъствие на добро,каквото носим у себе си и каквото можем да изявяваме ,стига да го споделяме помежду си.
Аватар
elenabel2002

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Мнениеот Любомир Вучков » 09 Сеп 2009, 11:43

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИНЖ. ИВАН КРЪСТЕВ!
Нека още дълги години да бъде жив и здрав, всеотдаен и борбен, упорит и непреклонен!
И по-често да посещава и пише във Форума ни - естествената среда за информация, коментарии, дискусии и борба за справедливост и демокрация!
С такива като инж. Кръстев ние просто сме обречени да победим!
ЧЕСТИТО И НАЗДРАВЕ!
ЗА МНОГО ГОДИНИ ПО ОБЩИЯ НИ ПЪТ!
Изображение
ИВАНЕ, ЗАЩО ТОГАВА НЕ МИ ПОВЯРВА, ЧЕ ДСБ ЗАГИВА?
А СЕГА СИ ПРАВ, ЧЕ ДЕМОКРАЦИЯТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ АПЛОДИРА, ТЯ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАЩИЩАВА!
!
Аватар
Любомир Вучков

Мнениеот Васил Караиванов » 09 Сеп 2009, 11:51

Присъединявам се към поздравленията на рожденика и му желая здраве и всичко останало, което Любо е написал.
Васил Караиванов

ПредишнаСледваща

Назад към Новини