ПРАЗНИЦИ

Тук се оповестяват настъпили или предстоящи събития от обществено-политическия живот у нас и такива от чужбина, които касаят България и българите

Re: ПРАЗНИЦИ

Мнениеот elenabel2002 » 21 Май 2009, 17:28

МИРА,РАДВАМ СЕ -ЧЕ СИ НА ЛИНИЯ :) И СЪРДЕЧНО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО!
ПРИЯТНА ВЕЧЕР! :)
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Любомир Вучков » 21 Май 2009, 18:47

ЧИД и от мен! Ама има нещо сбъркано в Църковния календар! Обявили са днешния ден за ден на Св. Константин и Св. Елена! Грешка! Косьо и Ленчето отдавна се разведоха! Наскоро последната се ожени за Унуфрий! И сега денят е ден на св. Елена и Св. Унуфрий. Честито и на именуещите се на последния. А Св. Синод да се оправи календара! Да е в крак с модните тенденции! Догодина на същия ден ще проверя! :dizzy: :yahoo:
Изображение
ИВАНЕ, ЗАЩО ТОГАВА НЕ МИ ПОВЯРВА, ЧЕ ДСБ ЗАГИВА?
А СЕГА СИ ПРАВ, ЧЕ ДЕМОКРАЦИЯТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ АПЛОДИРА, ТЯ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАЩИЩАВА!
!
Аватар
Любомир Вучков

Мнениеот elenabel2002 » 21 Май 2009, 19:50

ДО ДОГОДИНА... НА СЪЩИЯ ДЕН :yahoo: ВСЕ ТАКА :) -ЛЮБО,БЛАГОДАРЯ ТИ! :tease:
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Николина Манчева » 24 Май 2009, 11:06

;) :clapping: ДНЕС Е 24 май ! Най-красивия ни празник - на цветятя,на просветата,на младостта и пролетта! Желая здраве на всички!
Николина Манчева

Мнениеот elenabel2002 » 24 Май 2009, 12:33

:read: :rules: :dizzy: :yahoo: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,НИНА!!! :)
Освен всичко друго,на този ден истинските приятели на Демокрацията у нас се поздравяват и с поредната годишнина от създаването на ДСБ-израз на духовен подем на демократично мислещите хора у нас. :clap:
Пожелавам ви много настроение и радост !!! :dizzy:
Аватар
elenabel2002

Мнениеот miranda54 » 24 Май 2009, 12:53

Честит празник на всички приятели от форума....
Във връзка с писаното от Елена за годишнината на ДСБ искам да направя уточнение, че на днешната дата, преди 5 години, част от Инициативния съвет само беше в Рилския манастир при дядо Йоан - игумена на манастира - начело с Иван Костов.Самото учредяване на партията стана в зала "България" на Учредителното събрание на 30 май 2004 година.Така че на 30 май ще трябва да честваме 5 години от създаването на ДСБ!
miranda54

Мнениеот elenabel2002 » 24 Май 2009, 13:20

Мира,Честит празник!Пожелавам ти нови успехи на духовно-творческото поприще!
Благодаря за уточнението-искрено вярвам ,че 24 май е ден ,в който изявяваме съвременното си светоусещане , имащо кратък израз:Единство на многообразието-истинско европейско послание ,което достига до истинските приятели на демокрацията :)
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Любомир Вучков » 24 Май 2009, 20:57

ВЪРВИ, НАРОДЕ, ВЪЗРОДЕНИ! КЪМ СВЕТЛИ БЪДНИНИ ВЪРВИ! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ЧУВСТВАТ ГОРДИ, ЧЕ СА ЧАСТ ОТ ПОБОРНИЦИТЕ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ!
ЗА ДА Я ИМА БЪЛГАРИЯ, ЗА ДА ПРЕБЪДЕ!
Изображение
ИВАНЕ, ЗАЩО ТОГАВА НЕ МИ ПОВЯРВА, ЧЕ ДСБ ЗАГИВА?
А СЕГА СИ ПРАВ, ЧЕ ДЕМОКРАЦИЯТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ АПЛОДИРА, ТЯ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАЩИЩАВА!
!
Аватар
Любомир Вучков

Мнениеот Краси » 25 Май 2009, 09:03

Вярно, че вчера беше 24 Май. Аз от празнуване така и не съм влизал във форума. Надявам се да ми е простено.
Краси

Мнениеот Николина Манчева » 02 Юни 2009, 23:37

;) Днес е втори юни - отдаваме почит към нашите герои. Едни го правят показно,кресливо, а други - по-сърдечно. Аз и друг път съм писала за онези , обикновените хора,които със сърцата си почитат своите герои. Средно голям град, квартална кръчма край река.Часът е 12 и сирените започват да вият. 4 - 5 човека си пият питието и бистрят политиката.Но в момента,в който чуват сирените се изправят до масата и прекланят глави . Друг,около 45г мъж,който току що е излязал от кръчмата и е на средата на моста,отивайки към другия бряг, се спира, застава мирно, преклонил глава. Сирените млъкват ,мигът е отминал и моите герои продължават разговорите си. За мен това е патриотизъм,идващ от сърцето - чист,неподправен.Така хората почитат паметта на своите герои. В същотото време,горе в планината,един партиен лидер прави циркове и демонстрира своето разбиране за патриотизъм. Какво правех аз ли? Аз,която се просълзявам само като чуя химна,не почувствах порива да стана, стоях безмълвна,потънала в размисъл за патриотизма и се питах - аз по-малък патриот ли съм от тях?
Николина Манчева

ПредишнаСледваща

Назад към Новини