Дарение на ДСБ

Тук се оповестяват настъпили или предстоящи събития от дейността на ПП ДСБ като пресконференции на НР, интервюта, изказвания на членовете на ПГ на ДСБ в Парламента и други

Re: Дарение на ДСБ

Мнениеот elenabel2002 » 09 Ное 2008, 17:05

Боби, все към София гледаш, но може пък събранието да е на друго място, където няма ресторант и тогава не знам как си представяш това дарение, което може да се случи и без да е необходимо да се организира подобно събрание? Все пак - Иво предложи да направи нещо и е разумно и радостно, но нека той да напише как си го представя, а моето виждане е, че можем да се включим в работата по изграждане на ЩАБ, който да е постоянно действащ. :cray:
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Admin » 10 Ное 2008, 00:53

Представям си го по следният начин:
Това дарение прави форумът подвластен на волята на ръководството на ДСБ. Дарението не представлява припознаване на този форум от страна на ръководството като форум на ДСБ - припознаването на който и да е форум може да стане по начин предложен в проекта за устав и приет от националното събрание. Ако ръководството на ДСБ не е съгласно с развитието на форума, то има пълната власт да зададе нова насока. Невъзможността един самозабравил се администратор да провали целият форум ще ни спечели доверието, от което толкова се нуждаем. В проекта за устав нещата са развити много по обстойно и серизно. Заслужава си всеки един от нас да прочете проекта и да го коментира :read:
Аватар
Admin
Администратор

Дарение на ДСБ

Мнениеот Борис Ташков » 10 Ное 2008, 01:25

Елена, може и в Пловдив да дойдем ако трябва, но за второ събрание. Първото наистина трябва да е в София.
Но ти защо не можеш да видиш рационалното в идеята ми, а все ми опонираш по възможно най-елегантния начин? :)
Предложих конкретно решение по точки. Никой освен теб не казва не! Админа прави препратка към устава.
може да систематизира идеята според Устава и да я предложи. Аз съм до тук. И както Иван Костов каза на 13 НК на СДС, че е до тук, така и аз казвам като него ще спра и ще Ви чакам, като се появи конкуретна идея , узряла толкова колкоте е моята.
Нека ти или админа да дадете нещо по точки от игла до конец, от А до Я.

Няма да го оспоря, но да е толкова ясно, колкото е ясно моето предложение!
Пиша сега малко по-късноq тъй като се прибрах в 23 часа тъй като съм горд, че малко кьопав, но все-пак се добрах до Зала България и бях на концерта в В деня на "Световния ден в Памет на жертвите от комунизма - 9 ноември.
Накрая, аз тигъра на баирите все пак успях да се дотътря до в къщи на един крак без щеки."

С поздрав Боби.
Борис Ташков

Мнениеот elenabel2002 » 10 Ное 2008, 14:23

"Елена, може и в Пловдив да дойдем ако трябва, но за второ събрание. Първото наистина трябва да е в София."
Разбирам те,Боби- и щом си могъл да отидеш на концерта в зала "България" ,колкото и трудно да е за теб придвижването сега с тази контузия -имаш право да настояваш и други такива инициативи да започват от София ,но вероятно погрешно си видял моето отношение към предложението ти.
И това :"Никой освен теб не казва не! " е твърде крайно заключение ,а и какво лошо има в това ,че за разлика от теб мисля,че едва ли е необходимо подобно събрание за едно такова дарение и още повече ,че даряването като избор е израз на воля,която не се нуждае от афиширане ,а още по-малко от показност.Вярвам,че Иво ще се справи с това,което е замислил и освен това знае се,че кризата на идентичността може да се преодолее с ясното съзнание и воля за двустранен процес ,що се отнася до припознаването.Препращането ни към устава е израз на уважение към експертите.Коментарите ни- според мен, са излишни.Можем да го предложим и да бъде приет.
Поздрави !:):):)
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Борис Ташков » 10 Ное 2008, 16:57

Елена великолепен отговор. Приятелски отговор. Нямам нищо против написаното от теб!
Но това е игра на къси пасове и нищо конкретно, а времето си лети. Вчера Иван Иванов ми каза, че ще бъде на 13 декември 2008 г. Но как ще се проведе събранието? Ивайло е в Германия, Стефан е в Австрия. Трябва някой да го организира. Аз предзложих организация, която щях да направя! А сега накъде? Има такъв въпрос в предаването "Минута е Много"? Затова, за мен е особено важно, кой ще режисира събранието? Кой ще го организира? Аз написах нещо конкретно, но ти го заобикаляш твърде отдалече. Ти ще бъдеш ли на събранието?
Борис Ташков

Мнениеот elenabel2002 » 10 Ное 2008, 18:30

"...Сега ни остава да успеем поне седмица до НС - да има време за реакция. Лично аз ще поставя въпроса на НС като делегат - независимо има ли или няма дотогава официлна реакция от НР.
Пък там - каквото се реши!"
Мисля,че това събрание е по ред -по-важно и вероятно Любо,ще е там .За мен е ясно,че организацията ,която имаме тук е по-скоро бездействена и затворена за хората,които биха предприели пътуване ,стига да знаят ,че има смисъл .Отдавна не ходя на такива събрания ,които обезсмислиха усилията на хората и то не за друго ,а заради неспособността на избраните от нас - да ни представляват ,да се изявяват на нивото на предизвикателствата ,които времето налага.В този смисъл вече написах ,че ролята на един добре организиран,постоянно действащ ЩАБ се налага-имам предвид състоянието на организацията не само тук.
Искам да дойда на това събрание,но не намирам смисъл. :)
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Борис Ташков » 10 Ное 2008, 19:00

Всички възможни реакции ще се предприемат, след като Ивайло съобщи официално, че форума е готов!
Иначе си мисля, че ще е хубаво да се представи проблема около ИО на ДСБ и Мембърс по подобаващ начин, за да засвидетелства загриженост у тези, към които са насочени нашите усилия.
Боби
Борис Ташков

Мнениеот Admin » 12 Ное 2008, 11:45

Борис Ташков написа:Всички възможни реакции ще се предприемат, след като Ивайло съобщи официално, че форума е готов!

Развитието на форума и на целият сайт на сдружението е процес, който едва ли някога може да кажем, че е завършен. Винаги може по-добре, винаго може по-далеч :)
Аватар
Admin
Администратор

Мнениеот Борис Ташков » 12 Ное 2008, 12:09

Превъзходен Аватар Админ! Дясна ръка, която държи в ръка син горящ факел.
Само това е доказателство за една чужда градина, че сайта не е частен.
Борис Ташков

Мнениеот Иван Кованджиев » 12 Ное 2008, 20:39

Чудесна идея, Администраторе! :clap: :clap: :clap: Горящия факел ни води към Силна България
Аватар
Иван Кованджиев

ПредишнаСледваща

Назад към Важни новини