НАЧАЛОТО НА ПОБЕДНИЯ ПЪТ

Тук се оповестяват настъпили или предстоящи събития от дейността на ПП ДСБ като пресконференции на НР, интервюта, изказвания на членовете на ПГ на ДСБ в Парламента и други

Re: НАЧАЛОТО НА ПОБЕДНИЯ ПЪТ

Мнениеот Аспарух Танков » 08 Юни 2009, 07:59

Здравейте приятели. Наистина имаме надежда да се окрупни синята сила.
Въпросът е повече хора да ни повярват.
Тук идва момента в този един месец, лидерите на СК да са много повече сред хората от провинцията, защото София наистина е най големият потенциал на дясномислещото общество,
но и от средно голямите, и голями градове в страната трябва да се вземе максималният брой гласове! :clap:
Начетеният дръвник е най досадната разновидност на глупака.
Дж. Тейлър
Аватар
Аспарух Танков

Мнениеот miranda54 » 08 Юни 2009, 16:15

В Пловдив сме трети...Това, което видях, чух, преживях, ме смути много....Някой е направил магия на нашия народ - взел му е акъла.
miranda54

МЕЖДИННИ РЕЗУЛТАТИ

Мнениеот Любомир Вучков » 08 Юни 2009, 17:20

Последните междинни резултати, дадени от ЦИКЕП, са от 9 часа! Разликата между нас и НеДеСЪВей е от няколко десетки до няколсто стотин броя гласове!?
ИСКАМЕ РЪЧНО ПРЕБРОЯВАНЕ НА БЮЛЕТИНИТЕ!
Поствам ви един Ексел файл с оригиналните данни на ЦИКЕП от 9 часа. На линка следете резултатите от по-късните часове
http://rezultati.cikep2009.eu/results/rik_00.html
Прикачени файлове
Eurovote.xls
(30 KiB) 300 пъти
Аватар
Любомир Вучков

Мнениеот Аспарух Танков » 10 Юни 2009, 06:31

miranda54 написа:В Пловдив сме трети...Това, което видях, чух, преживях, ме смути много....Някой е направил магия на нашия народ - взел му е акъла.

Здравейте и он мен.
Вчера, малко преди обяд, отново ми се обадиха на домашния телелефон от предизборният щаб на БСП в София.
Няма да предавам разговорът с младата госпойца, но сл. приключването му, броячът показваше 8 минути :grin:
Бях изключително учтив(това го умея-в случая се налагаше), но сл. такапротеклото "интервю" силно се надявам, повече да не ме търсят. Итересното е, както и за предишния-евроизбора, така и сега ме наричаха Димитров(бащата на съпругата ми -покойник от 2001!).
Което пък ще рече, че още от преди това, този номер се знае от заинтересованите лица и институций! :cool:
Просто исках да кажа, че още не приключили предишните избори и в ход е вече кампанията от врата на врата, от ПК на ПК, от тел., на телефон!
Така се прави!
И нашите хора ако искат да имат по-голям успех да се захващат още от днес....дори са са закъсняли .....! :banghead:
Дж. Тейлър
Аватар
Аспарух Танков

Мнениеот miranda54 » 10 Юни 2009, 07:24

Уважаеми господин Танков,
Точно от днес започват "нашите"...В Пловдив лидерите на Синята коалиция и председателят на Предизборния щаб дават пресконференция...В събота, 17 часа, Синята коалиция открива в София предизборната кампания за Народното събрание.
miranda54

Мнениеот Аспарух Танков » 10 Юни 2009, 13:43

miranda54 написа:Уважаеми господин Танков,
Точно от днес започват "нашите"...В Пловдив лидерите на Синята коалиция и председателят на Предизборния щаб дават пресконференция...В събота, 17 часа, Синята коалиция открива в София предизборната кампания за Народното събрание.

Радвам се Мира. Наистина се радвам нашите хора да се заемат с целият си ресурс от политически фигури.
На фона на това, което ставаше на евроизборите, значи че за парламентарните си очертават още по некоректни удари под кръста.
Но така е в политиката с белички и игладени дрешки не може да се премине през предизборна кампания!
Както пееше Богдана ДАНО !
Дж. Тейлър
Аватар
Аспарух Танков

ОТКРИВАНЕ НА ИЗБОРНАТА КАМПАНИЯ ЗА НАЦИОНАЛЕН ПАРЛАМЕНТ

Мнениеот Любомир Вучков » 14 Юни 2009, 13:35

ОТКРИВАНЕ НА ИЗБОРНАТА КАМПАНИЯ ЗА НАЦИОНАЛЕН ПАРЛАМЕНТ

Ето ме пак мен – вашият извънщатен, доброволен, безкористен фотокореспондент! Докладвам ви по телефон, със образ и текст за откриване на нашата предизборна кампания за Национален парламент – след успешното приключване на изборите за Евродепутати.
Място на събитието – виж датата на всяка снимка – Мостът на Влюбените на НДК! То че имаше много влюбчиви натури – имаше, ама аз нали съм си недостъпен за никого другиго, а достъпен само за вас .... Нищо, че – както се вижда – толкова много народ ме акламира зад гърба ми – и всичките в синьо!
Изображение
И както е казал поета:
... всяка възраст, пол, занятие
взема участие
в това мероприятие...
Изображение
От интелектуалката ....
Изображение
.... до малката
Изображение
И всички се натискат да бъдат пред обектива ми – някои с предпочитания да са по-близо от ръка разстояние ....
Абе то имаше и много конкуренти – камермани, камерНенки ... и те все ми се пречкаха през обектива ...
Изображение
Изображение
Те и това конкурентче – то пък се опита да ме завербува
Изображение
.... колко пъти и защо ли все навеждаше камерата и себе си, та като лъснеше една педя жива кожа над кръста й – да се чудя къде да гледам – нея ли, трибуната ли....?
Изображение

Ето сега Костов и Мартин – едва успявам да хвана образ! То тарапана, то чудо ....!
Изображение

Изображение

Изображение

Вече тримата с Катето – лидер на листата в 25 Софийски!

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Ама освен София – да гледаме и провинцията! Това казах и на Костов, а той ми вика: „Аз ще си стоя в София!”. А пък аз: „То София си е наша, тръгвай из прованса, че там трябва да печелим! България не е само жълтите павета!”
Ето човек за пример – нашият Иван Иванов! Човекът доброволно отстъпи място от София, за да се кандидатира в Стара Загора. И там го посрещат с любов, пратили са за откриването и свой представител – мадам Кусева! Да си го пази, че току виж софиянци са отмъкнали народния любимец! Не, Иван е мъж на място и като е дал дума – ще спечели Стара Загора! Желаем му успех!
Изображение
А мадам Кусева е една чаровница! Няма начин Синята коалиция да не победи с такива хора!

А аз, понеже съм скромен и не съм егоцентрик, не дадох повече моят образ! Ама който иска да ме види, да проследи фотосите на Галя! Може пък нещо от мен да е останало у нея, заедно с друго, разбира се! Например – с Костов, който саморъчно ми подписа, както някога и Договорът за силна България, листовката с фотогалерията на Моста на Влюбените! Който не я е видял – да търчи да я види! Пък може и мен пак да ме намери там – то където са влюбените, там сме и ние! Възрастта не е порок, а за любовта възраст няма! Знам го по себе си! Който не вярва, да ме тества!
Аватар
Любомир Вучков

Мнениеот elenabel2002 » 14 Юни 2009, 17:30

Ама освен снимките -да гледаме и репортажа от мястото на събитието :clap: Туй,кореспондентите и по време на война и в мирно време все са на почит и точно сега си отговорих на въпроса -защо е важно да се знае това :clapping: Пишат,пишат ...и все от любов :) както би казал Радо от любимия ми филм ВСИЧКО Е ЛЮБОВ,но дори и да не го е гледал човек този филм ,стига му да види последната снимка -не от филма ,а на Иван Иванов,за да признае ролята на кореспондента изобщо и за това пространство,в което герои,роли,филми....каквото и да е то....всичко е едно истинско вдъхновение в името на свободата и творчеството.Поздрави на всички участници в неповторимото събитие :dizzy:
Аватар
elenabel2002

Мнениеот Любомир Вучков » 14 Юни 2009, 19:13

Извинявайте - сега чак видях, че заради намаления формат на снимките датата и часът не са излезли! Ама вие си ги знаете! Благодаря за високата оценка за дейността ми! Ще чакам да ме интронизирате, понтифицирате, хабилитирате или поне едното - АКТИВЕН БОРЕЦ ЗА ДЕМОКРАЦИЯ (ама не като ония демократЪи, дето оплюха Костов, че търсил продължение на политическия си живот, а за истинските притоплени политически трупове като Каракачанов, Капон (Капут, Капон - как точно й беше името) и други плазмодии - и дума не обелват! Ама някои им се прекланят доземи! Пфу!
Аватар
Любомир Вучков

ГРАНДИОЗЕН ОБЩОНАЦИОНАЛЕН МИТИНГ-КОНЦЕРТ

Мнениеот Любомир Вучков » 28 Юни 2009, 18:59

ГРАНДИОЗЕН ОБЩОНАЦИОНАЛЕН МИТИНГ-КОНЦЕРТ ПРЕД „Св. Александър Невски” – 27.06.09

Ето ме пак мен – вашият доброволен, извънщатен, нехоноруван фотокореспондент! Този път – на ГРАНДИОЗНИЯ ОБЩОНАЦИОНАЛЕН МИТИНГ-КОНЦЕРТ пред „Св. Александър Невски” – 27.06.09

Изображение

Както винаги – в такива общонационални прояви – загърнат с Националния флаг! Доста по-късно получих от една фенка флага на Синята коалиция, но останах с Националния трибагреник! А в изборния ден – и двата флага ще се веят на балкона ми – да напомнят на комшиите за кого трябва да гласуват: В името на България – за Синята коалиция!

Изображение

А и Господ беше благосклонен към нас – прати ни ведро небе

Изображение

А и самият Господ бдеше над нас чрез иконата, символ на Храма

Изображение

А хора, хора ...... както някога, когато отново трябваше да поемем отговорност за съдбините на България:

Изображение

Изображение

Изображение

Хора от Карнобат,

Изображение

Хора от Благоевград – градът на дядото на социализма

Изображение

Хора – и млади, и стари ...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Наши хора от Пловдив, хора от Горна Оряховица – скъпи наши приятели, хора, хора – от къде ли не? Цяла България!

Изображение

И цял куп камери и фотоапарати – да запечатат това неповторимо събитие

Изображение

Изображение

Изображение
А тая руса фея – все гледаше да насочи обектива към мен! Къде ли вече ме е изтипосала?
Ама ние си имахме и наш човек там – за историята на демокрацията, пък и за нашия Форум тук имаме нужда от архив. Все пак не бива да се разчита само на мен, а и на големи майстори, а най-вече – на Майстора!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

А къде демокрацията без култовите групи и индивидуални изпълнители?

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Милена:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ваня:

Изображение

Изображение

Кирил Маречков

Изображение

Стоян

Изображение

Изображение

И тоя неповторим дует Богдана и Стефан с невероятните си песни, които и аз пях заедно с тех, вероятно стимулиран от удалата ми се възможност да целуна ръката на Богдана току преди концерта, под строгия поглед на Костов!

Изображение

Но лично за мен тая част на митинга завърши с дълбоко осъзнатото чувство на принадлежност към подписалите интелектуалци в подкрепа на Синята коалиция, чиито имена слушах с благоговение:

Изображение

И чиито имена многохилядното множество изпрати с бурни овации! Май само един Дачков се намери да ги охули от висините на падението си. Но, без да си придавам важност, мисля, че му дадох достоен отговор и то тъкмо в долнопробното му електронно издание http://www.glasove.com/, публикуван и тук viewtopic.php?f=13&t=171&p=2037#p2037 !

После започна официалната част. Излязоха съпредседателите на Щаба на Синята коалиция д-р Москов и Зеленогорски

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Излязоха и нашите Евродепутати:

Изображение

Излязоха и мажоритарните ни кандидати, посрещнати и изпратени с пожелания за победа

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Най-накрая, както е редно, излязоха и съпредседателите на Тройната коалиция – Мартин Димитров и Иван Костов

Изображение

Сега ще се питате къде е Костов? Няма го в тая моя фотосесия! Той беше посрещнат с такива овации, предизвикали невероятни вибрации, на които не издържа моята уж квалитетна фотографска техника! Сякаш цялата Земя скандираше „Костов, Костов”. Съжалявам за изпуснатия исторически момент, заслужаващ да се запечати и с образ, и със звук. Сигурно и вие съжалявате! Е, можете да се ползвате от кадрите, заснети от нашия Майстор!
А всички, които тук са искали да видят Костов – имате шанс! След изборите ще го виждате многократно!
Дай, Боже, като Премиер на България! България го заслужава, защото я измъкна един път от пропастта! Пак ще го направи и сега! А ние – още в изборния ден – ще му помогнем!
Аватар
Любомир Вучков

ПредишнаСледваща

Назад към Важни новини