По генезис Столетницата си е жива терористична организация“

Тук се дава възможност за оповестяване на материали, непопадащи тематично към предходните топици или със съответна извънпартийна и неполитическа насоченост, както и материали от областта на културата, изкуството, науката, представляващи интерес за широк кръг потребители. Топикът ГОСТНА е отворен за всички добронамерени интернет-ползватели

По генезис Столетницата си е жива терористична организация“

Мнениеот Любомир Вучков » 30 Юли 2016, 13:46

Изображение

ЕДНО НАМИГВАНЕ КЪМ БУЗЛУДЖАНСКАТА СБИРКА!

ТV СКАТ, ТЕЛЕВИЗИОНЕН ФОРУМ, 23.07.2016
Тема: Кой ще ни пази от насилието?

Участват:
Водещ: Стефан Солаков - журналист
Гости:
Силвия Стефанова – журналист, бивш гл. редактор на покойния сега в-к „Седем“
Димитър Гронев, Червения шаман
Моя милост, представен като д-р Любомир Вучков

Още веднъж благодаря на всички, които са гледали прякото предаване и повторението на запис. За тях и за всички останали, които желаят да заделят от времето си цели 1 час и 40 мин, предлагам линка

http://www.youtube.com/watch?v=UR_Ny8vx ... e=youtu.be

Считам, че освен благодарностите за многото поздравления за успешното ми представяне е редно да отговоря и на критичните бележки, главно – защо приемам поканата на телевизия СКАТ.

Отговорът е прост:

Ходя там, където ме канят. В СКАТ приемам поканите, защото в телевизията съм си извоювал правото да дам битка на политическите ми противници! За зрителите оставам възможността да преценят дали битките ми са успешни и какъв е отзвукът от победите ми.

По традиция завършвам с култовата ми реплика от предаванията. Тук в това предаване отворих фронт на Червения шаман Димитър Гронев. Той е политически психолог и партиен анализатор, някогашен преподавател в АОНСУ. Бивш член е на Висшия съвет на БСП, сега – зам.председател на БСП-общинска организация. Участвал е в редица предизборни кампании на социалистите. Обича да се показва пред камери и микрофони, дава обилно интервюта.

Култовата ми реплика към Гронев беше:

„По генезис вашата партия си е жива терористична организация“

Коментарът оставам за вас!

Публикувано във Фейсбук, където можете да правите коментарии и изразявате одобрение или напротив!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 3&theater#
Аватар
Любомир Вучков

Назад към Гостна